اجاره سوئیت ارزان در نور

اجاره سوئیت ارزان در نور

Nur, Mazandaran Province, Iran

اجاره سوئیت در نور

220هزار تومان روزانه

كد ملك :

 SBM-5833-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

2

پاركينگ

1

شرح

اجاره سوئیت ارزان در نور

اجاره سوئیت ارزان در نور که یکی از زیباترین شهر های شمالی است توسط تیم تخصصی ساری سوئیت دات کام یکی از امتیازاتی است که نسیب شما می شود. با انتخاب ساری سوئیت دات کام برای افرادی که می خواهند اسکانی امن و راحت و ارزان تجربه کنند بهترین گزینه می باشد. با اجاره سوئیت در نور از طریق سایت ساری سوئیت دات کام سفری به یاد ماندنی و دل انگیزی را برای خود رقم خواهید زد.

تصاویر اجاره سوئیت در نور

اجاره سوئیت در نور

اجاره سوئیت در نور


اجاره سوئیت در نور

اجاره سوئیت ارزان در نور


اجاره سوئیت ارزان در نور

اجاره سوئیت ارزان در نور


اجاره سوئیت ارزان در نور

اجاره سوئیت ارزان در نور

توضیحاتی در باره اجاره سوئیت ارزان در نور

شما با اجاره سوئیت ارزان در نور در یکی از بهترین منطقه ساحلی نور ساکن خواهید شد. به طوری که دسترسی آسان و سریع هم به دریا و هم به بازارچه ساحلی دارد.این سوئیت از یک پذیرایی و دو اتاق خواب نسبتا بزرگ تشکیل شده است. در اتاق خواب ها سرویس کامل برای خواب موجود می باشد. در یکی از اتاق خواب ها دو تخت تک نفره  با یک میز نهارخوری کوچک دو نفری و در دیگری سه تخت تک نفره قرار دارد. در پذیرایی نیز یک میز نهار خوری 4 نفره و یک سرویس مبلمان راحتی 7 نفره وجود دارد.در این ملک برای اجاره سوئیت در نور ظرف و ظروف برای پخت و پز، یخچال و اجاق گاز برای استفاده مسافر موجود می باشد. کف این سوئیت سرامیک بوده و پوشیده از فرش است.

ظرفیت تعیین شده برای اجاره سوئیت ارزان در نور

با توجه با میزان امکانات و متراژ این اجاره سوئیت در نور می توان گفت که ظرفیت آن 5 نفر می باشد. ولی به گفته میزبان تا تعداد نفرات 7 نفر هم می توان میهمان قبول کرد. که در این صورت برای هر فرد بیشتر از تعداد استاندارد مبلغی بالغ بر 35 هزار تومان از مسافر گرفته می شود.

فضای خواب اجاره سوئیت در نور

این ملکی که برای اجاره سوئیت در نور مشاهده می کنید دو اتاق خواب بزرگ دارد که در هرکدام سرویس خواب موجود می باشد. در یکی از اتاق ها دو تخت خواب تک نفره و در دیگری سه تخت خواب تک نفره وجود دارد. که در کل ظرفیت خواب هر دو اتاق باهم 5 نفر می شود.

امکانات اجاره سوئیت در نور به طور مختصر در زیر بیان می شود:

  • دو سالن خواب
  • 5 تخت خواب تک نفره
  • میز نهارخوری 2 نفره
  • میز نهارخوری 4 نفره
  • یخچال
  • مبلمان
  • ظرف و ظروف
  • کف سرامیک
  • تلویزیون ال سی دی

نظرات مسافران قبلی در باره  ملک برای اجاره سوئیت در نور

اکثریت مسافران قبلی در رابطه با این اجاره سوئیت در شهر زیبای نور این گونه بیان داشته اند که، فاصله ی این سوئیت به ساحل چند دقیقه بوده و بسیار سریع می توان به ساحل رسید. همچنین تمیز و مرتب بودن لوازم خواب و اتاق ها خواب ها هم از نقاط قوت این سوئیت به گفته مسافران قبلی بوده است.

اگر این واحد را انتخاب کرده اید و به انتخاب خود اطمینان دارید می توانید برای رزرو سوئیت و ویلا  و دریافت راهنمایی های بیشتر همین لحظه باما تماس بگیرید
تماس باما: 09916664145

2/5 (1 دیدگاه)
Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره سوئیت ارزان در نور | اجاره سوئیت در نور
Author Rating
51star1star1star1star1star

یادداشت

ملک روی نقشه

سوئیت و ویلا های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سوئیت و ویلا در شمال
اجاره سوئیت اجاره ویلا